O nas

Firma istnieje na rynku od 2007r. ,przez pierwszy rok działalność była prowadzona w pionie akademickich inkubatorów przedsiębiorczości, aby już w 2008 zaistnieć jako firma Master-Bud.

Początkowo zajmowaliśmy się wykończeniem wnętrz na zlecenie klientów instytucjonalnych co zaowocowało terminowym i sprawnym zakończeniem wielu dużych projektów m.in. Hotel Swing, Hotel Hilton Garden Inn w Krakowie, Hotel Narvill w Serocku i wiele innych.

Rozwijający się rynek oraz rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości prace budowlane i wykończeniowe sprawiły, że Firma umocniła swoją pozycję usług budowlanych rozpoczynając współpracę z wieloma firmami budowlanymi oraz biurami projektowymi wykonując na ich zlecenie szereg inwestycji na terenie całego kraju.

Na życzenie naszych Klientów wykonujemy kompleksową realizację inwestycji: projekty i aranżacje wnętrz, służymy poradą w doborze materiałów budowlanych, mebli, oświetlenia oraz całego wyposażenia aranżowanych przestrzeni.

Obszary naszej działalności:

  • budownictwo mieszkaniowe i deweloperskie,
  • budownictwo usługowe, hotelowe,
  • budownictwo użyteczności publicznej,

Stosujemy uznane i sprawdzone, gwarantujące najwyższą jakość systemy wykończenia do wnętrz.
Systematycznie obserwujemy polską i światową ofertę materiałów budowlanych – wykończeniowych czynnie uczestnicząc w szkoleniach producenckich.

Wieloletnia praktyka i niezbędne kwalifikacje umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie.Master-Bud