Więcej o ofercie

Montaż fototapet, oklein ściennych i wydruków wielkoformatowych

Firma Master-Bud na początku działalności zajmowała się obsługą Klientów biznesowych w zakresie wykończenia wnętrz, czego skutkiem był szereg nowoczesnych realizacji, takich jak projekt przygotowany dla Hotelu Swing i Hotelu Hilton Garden w Krakowie. Dynamicznie rozwijający się rynek budowlany stworzył pole dla rozwoju firmy, która rozszerzyła zakres usług o budownictwo mieszkaniowe i developerskie, usługowe, hotelowe, a także budownictwo użyteczności publicznej. Firma Master-Bud stawia na szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji, uczestnicząc w licznych szkoleniach producenckich, stawiając zarówno na sprawdzone, jak i innowacyjne technologie. W zakresie usług prowadzonych przez firmę znajduje się między innymi montaż fototapet, montaż oklein ściennych oraz montaż wydruków wielkoformatowych.

Master-Bud wykonuje usługi profesjonalnego montażu tapet niezależnie od tego, czy chodzi o duże miasta jak Warszawa czy Wrocław, czy też mniejsze miejscowości. Działamy na ternie całego kraju i swoją ofertę kierujemy do Klientów detalicznych oraz inwestycyjnych.

Tapetowanie na terenie miast takich jak Wrocław czy Warszawa polega na odpowiednim doborze produktu, przygotowaniu płaszczyzny oraz montażu tapety. Obecnie popularnym rodzajem tapet wybieranych przez Klientów są (oprócz tradycyjnych tapet papierowych) tapety winylowe, tapety suchościeralne oraz magnetyczne, tapety wykonane z włókna szklanego czy innowacyjne tapety Systexx by Vitrulan. Wymienione produkty to tapety przeznaczone do „zadań specjalnych” – w przypadku, gdy mamy do czynienia ze starym budownictwem, niedoskonałościami w ścianach lub, gdy potrzebujemy w domu albo firmie ściany, po której możemy pisać. Montaż tapet i oklein ściennych z firmą Master-Bud to gwarancja wykonania zlecenia w sposób solidny i efektowny. Specjaliści działający z jej ramienia, oprócz fachowego montażu tapet, przygotują ściany, opierając się na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.

Oferta firmy Master-Bud dedykowana jest Klientom indywidualnym oraz obiektom takim jak hotele, kawiarnie, czy sale konferencyjne. W przypadku zagospodarowania dużych powierzchni ściennych doskonale sprawdza się montaż wydruków wielkoformatowych. Wykorzystując cyfrowy nadruk w ekologicznej technologii HP Latex, oferując dostawę materiałów wraz z ich profesjonalnym montażem, Master-Bud dostarcza Klientom usługi najwyższej jakości.

Nasza firma świadczy kompleksowe działania w zakresie prac remontowych, przygotowując podłoże pod montaż tapet czy montaż wydruków wielkoformatowych, szpachlując i malując pomieszczenia. W zakresie działań prowadzonych przez Master-Bud Klienci znajdą również montaż paneli, wykładzin dywanowych oraz podwieszanych sufitów. Łącząc doświadczenie i pasję do remontów, profesjonaliści z Master-Bud oferują kompleksowe podejście do usług remontowych, dając gwarancję zadowolenia Klienta, względem nawet najmniejszego szczegółu. Można przekonać się o tym samemu, powierzając firmie Master-Bud montaż oklein ściennych czy wydruków wielkoformatowych. Warto skorzystać z usług firmy, umawiając się na dogodny dla siebie termin. Specjaliści Master-Bud dopasują odpowiedni rodzaj usług do potrzeb Klienta prywatnego lub biznesowego, zapewniając indywidualne podejście i profesjonalizm w działaniu.