Więcej o nas

Master-Bud to firma, która powstała w 2007 roku. Od początku jej fundamentem było doświadczenie założycieli w zakresie wykończenia wnętrz. Z czasem, mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie i coraz większe zaufanie Klientów, obszar działalności Master-Bud został rozszerzony o projektowanie i aranżacje wnętrz, doradztwo w doborze materiałów budowlanych, mebli, oświetlenia oraz całego wyposażenia aranżowanych przestrzeni. Dodatkowo do oferty Master-Bud włączono tapetowanie, montaż oklein ściennych, wydruk i montaż fototapet oraz montaż wydruków wielkoformatowych i montaż wykładzin.

Firma Master-Bud działa aktywnie na terenie całej Polski, jednak najwięcej zleceń pochodzi z miast takich jak Poznań, Kraków, Warszawa czy Wrocław. Oferta firmy skierowana jest do Klientów inwestycyjnych, jak również do Klientów detalicznych.

Usługi cieszące się szczególnym zainteresowaniem to profesjonalne tapetowanie, czyli montaż tapet obiektowych (winylowych), innowacyjnych tapet Systexx by Vitrulan, tapet suchościeralnych, magnetycznych, tapet do malowania (z włókna szklanego oraz raufaza) i tapet tradycyjnych (papierowych).

Klienci zainteresowani montażem fototapet mogą wybrać nadruk cyfrowy w ekologicznej technologii HP Latex, wydruk na tapetach winylowych o gramaturze 350 g/m2 oraz 450 g/m2. W ramach usługi realizowana jest także dostawa oraz profesjonalny montaż fototapet. Firma specjalizuje się w produkcji i montażu wydruków wielkoformatowych, a każde zamówienie traktowane jest indywidualnie i realizowane jest z najwyższą starannością.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, firma Master-Bud może zagwarantować swoim Klientom dodatkowe usługi wykończeniowe, takie jak przygotowanie podłoża pod montaż tapet i montaż fototapet, szpachlowanie, malowanie, montaż wykładzin PVC, dywanowych, paneli winylowych oraz wykonanie ścian GK, sufitów podwieszanych czy glazurowania.

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług firmy Master-Bud jest szerokie grono zadowolonych Klientów, których opinie można przeczytać w zakładce „Referencje”. Ponadto firma z dumą prezentuje efekty swojej pracy, czyli tapetowania i montażu fototapet w miejscach wyjątkowych i eleganckich. W dziale „Realizacje” znajdują się zdjęcia z hoteli, obiektów medycznych, biurowych czy też obiektów takich jak znane sklepy, galerie, kina, teatry czy uczelnie.

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zamówić tapetowanie w Warszawie, montaż fototapet we Wrocławiu czy też montaż wydruków wielkoformatowych w Krakowie – firma Master-Bud oferuje doradztwo oraz kompleksowe usługi wykończeniowe i montażowe. Dzięki pasji i zaangażowaniu w pracę wykonawców z Master-Bud zyskują Państwo gwarancję profesjonalnego montażu, co zapewnia nieskazitelny wygląd obiektów i pomieszczeń zarówno użyteczności publicznej, jak i prywatnej.